Kontaktid

SA Abja Haigla nõukogu:
Villu Võsa, e-posti aadress:  villu@mulgivald.ee
Mari Saarela, e-posti aadress: mari@mulgivald.ee
Arvi Meidla, e-posti aadress: arvi@mulgivald.ee

SA Abja Haigla Juhatuse liige:
Kairit Luisk 51 995 393
e-posti aadress: kairit.luisk@abjahaigla.ee

Raamatupidaja:
Malle Aavastik 435 5505
e-posti aadress: malle@abja.ee

SA Abja Haigla:
Järve t 1, Abja-Paluoja
Viljandimaa 69403

Statsionaarne õendusabi osakond:
konsulteerib ravil viibivaid patsiente
arst: Aive Jaakson

Valveõde, õendusosakonna üldinfo:

43 55 508
Õendusjuht:
Eve Saar 435 5508
e-posti aadress: eve.saar@abjahaigla.ee
Vanemõde:
Piret Rahu 55 632 632
e-posti aadress: piret.rahu@abjahaigla.ee

Üldhooldusosakond, üldinfo:
43 55 507

Üldhoolduse õde:
Daisi Kirs 53 806 967
esmaspäeval, teisipäeval, neljapäeval ja reedel: kell 08:00-16:00
e-posti aadress: daisi.kirs@abjahaigla.ee

Haigla üld e-post:
abjahaigla@abjahaigla.ee

Arvelduskonto andmed:
Swedbank
EE642200001120257279

Asukoht

Scroll to Top